Başarılar

2012-2013 ANADOLU LİSESİNİ KAZANANLAR

Gökalp YILMAZ- Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi

Anıl KOLÇAK-Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi

Ece Öykü AYNALI- Gürlek Nakipoğlu Anadolu Lisesi

Mert KARAHAN- Bakırköy Anadolu Lisesi

Berkay İLERİ- Osman Ülkümen Anadolu Lisesi

Mustafa KOCATEPELİ- Osman Ülkümen Anadolu Lisesi

Esra UZMAN- Osman Ülkümen Anadolu Lisesi

Gülsen DOLANBAY-Adalet Lisesi

Kerem GÜNEŞ- Adalet Lisesi

Mertcan KAYA- İSOV Anadolu Meslek Lisesi

Berk DUMAN- Ergün Öner Anadolu Lisesi

Cihan ULUDAĞ- Uçak Bakım Motor Anadolu Lisesi

Çağatay ÇAHA- Kemal Hasoğlu Anadolu Lisesi

8.Sınıflar Kazananlar

Beyza YAKAR – Osman Ülkümen Anadolu Lisesi

Ömercan BOZKURT – Bağcılar Abdurrahman Nermin Bilimli ATL Uçak Bakımı

Kubilay HASDEDEOĞLU – Yedikule Anadolu Lisesi

Aybüke BAYALAN – Füsun Yönder Anadolu Lisesi

Elif DÜLGAR – Küçükçekmece Anadolu Lisesi

Murat Can SÖNMEZ – Bahçelievler Tic. Mes. Lisesi Bilişim Tek. Alanı

Doğukan Mustafa KAYA – Şair Nabi Anadolu Lisesi (ŞANLIURFA)

Oğuz BAYKUŞ – Bağcılar Akşemsettin Anadolu Lisesi

Oğuzhan ÇELİKOĞLU – Pakize Narin Anadolu Lisesi (ÇERKEZKÖY)

Rümeysa POLATTİMUR - Bağcılar Akşemsettin Anadolu Lisesi

Selin YÜCEL - Osman Ülkümen Anadolu Lisesi

Beste GÜNER -güngören Anadolu Lisesi

Işıl VARDARLI - Osman Ülkümen Anadolu Lisesi

Aykan AKBULUT – Ergün Öner Anadolu Lisesi

7.Sınıflar

Buğra GÜLTEKİN – 2011 Sınıf Puanı – 453,92

Özge GÜNGÖRDÜ – 2011 Sınıf Puanı – 431,004

Emre Doğukan ÖZEN – 2011 Sınıf Puanı – 425,400

İlayda ŞAKİROĞLU – 2011 Sınıf Puanı – 407,345

Aytekin Emre BALÇIN – 2011 Sınıf Puanı – 431,108

Sena Sedef ÇEVİKLİ – 2011 Sınıf Puanı – 454,852

Aleyna Begüm KAÇAR – 2011 Sınıf Puanı – 431,988

Mertcan KIZILPINAR – 2011 Sınıf Puanı – 465,313

merve KARADAŞ -             2011 sınıf puanı – 422,347

2010 8.Sınıflar

Ezgi DUMAN – Bahçelievler Anadolu Lisesi

Abdullah Enes ALTUNTAŞ – Güngören Anadolu Lisesi

Aykut KANERİ – Mehmet emin Horoz Teknik ve End. Mes. Lisesi

Ceren SÜLÜN – Güngören T. Azaphan Tic. Mes. Lisesi

Osman Oğuz EMEKCİBAŞI – Füsun Yönder Anadolu Lisesi

Nidanur KAÇAR – Dr. Kemal Naci Ekşi Anadolu Lisesi

Tunahan TEKÇE – Özel Beykent Sosyal Bilimler Lisesi

Hikmet Bilal UĞUR – İSOV Dinçkök Tek. ve End. Mes. Lisesi

Levent KARABİBER – Sultanahmet Tek. ve End. Mes. Lisesi

Metin SALCI – Füsun Yönder Anadolu Lisesi

Batıhan BAYINDIRIK – Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi

2012 BAŞARI LİSTESİ

ALEYNA  BEGÜM KAÇAR – Dr. Naci Ekşi Anadolu Lisesi

AYTEKİN EMRE BALÇIN – Dr. Naci Ekşi Anadolu Lisesi

BUĞRA GÜLTEKİN – Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi

MERTCAN KIZILPINAR – Bahçelievler Anadolu Lisesi

ELİF ERVA BEKTAŞOĞLU-Amiral vehbi ziya dümer anadolu lisesi